
Сверло по металу 21,0 мм ( 330 х230 ) К/Х Видовжене Гост 2092-77
766,90 ₴
- В наявності
- Код: 96681516
+380 (68) 331-96-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло видовжене для кріплення на верстат. Хвостовик підходить для кріплення у втулку під конус Морзе.
Спіральні видовжене свердло з конічним хвостовиком ГОСТ 10903-77 - складаються з робочої частини і хвостовика. Робоча частина має дві гвинтові канавки для відведення стружки і ріжучу частину з двома крайками. Конічний хвостовик виготовлений конусом Морзе, призначений для закріплення в свердлильних і токарних верстатах, обробних центрах і ручних електроінструментах для свердління.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Діаметр | 21 мм |
| Довжина робочої частини | 230 мм |
| Набір | Ні |
| Призначення | По металу |
| Загальна довжина | 330 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Конічний |
| Кут заточування | 118 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 766,90 ₴