Свердло для точкового зварювання
Свердло для точкового зварювання - це інструмент, який використовується для видалення зварних точок з металевих поверхонь, наприклад, під час ремонту кузова автомобіля. Цей інструмент дає змогу скоротити час і трудовитрати, які потрібні для видалення зварних швів вручну. Він також дає змогу виконати завдання видалення зварних швів точніше й ефективніше, що підвищує якість і надійність зварних з'єднань.
Під час ремонту кузова автомобіля свердло використовується для видалення старих зварювальних швів під час заміни пошкоджених частин кузова. Свердло з легкістю висвердлює старі зварювальні шви і точки зварювання, даючи змогу безпечно видалити пошкоджені деталі і замінити їх новими.
Крім того, свердло для видалення зварних точок може використовуватися для створення нових зварювальних з'єднань, наприклад, під час встановлення нових частин кузова. Свердло створює отвори в металі, куди можна вставити зварювальний матеріал для створення нового зварювального з'єднання.
Свердла для точкового зварювання призначені для висвердлювання точок зварювання на будь-яких сталях від звичайної до високоміцної. Свердла вирізняються високою міцністю ріжучих крайок навіть за бічних навантажень.
-
Виняткова стійкість до руйнувань завдяки присадкам кобальту.
-
Фрезерований + повністю шліфований профіль
-
Спеціальна заточка дає можливість свердлити без попереднього точкового свердління
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Діаметр | 10 мм |
| Довжина робочої частини | 40 мм |
| Набір | Ні |
| Призначення | По металу |
| Загальна довжина | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 285 ₴


